ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Bonad 11944029
nr 1194 4029
Bonad
Skånsk röllakan, Antik, 61x255 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:10:11
500 kr
600 kr
700 kr